Vieringen

Liturgische vieringen

Sint-Antonius (Vuurtorenwijk)

Vrijdag 23 juni om 14.00 u.
Kleuterviering O.-L.-Vrouwecollege

Zondag 25 juni om 09.30 u.
Eucharistie voor Roger Lava en Bernadette Callens;
voor Alice Lebluy, weduwe van Robert Vanneuville
en voor Patrick Coudeville, weduwnaar van Martine Pintelon

Maandag 26 juni om 18.00 u.
Eucharistie voor de overledenen van de parochie

Dinsdag 27 juni om 18.00 u.
Eucharistie ter ere van de H. Antonius

Woensdag 28 juni om 08.40 u.
Schoolviering O.-L.-Vrouwecollege

Zondag 2 juli
om 09.30 u.: Eucharistie voor Ostap Babiy, echtgenoot van Mariya Ivanochko
om 15.00 u.: Doopplechtigheid van Adam Cailliau

Maandag 3 juli om 18.00 u.
Eucharistie voor de overledenen van de parochie

Dinsdag 4 juli
(Geen avondmis)

Zondag 9 juli om 09.30 u.
Eucharistie voor het welzijn van de parochie

Maandag 10 juli om 18.00 u.
Eucharistie voor de overledenen van de parochie

Dinsdag 11 juli om 18.00 u.
Eucharistie ter ere van de H. Antonius

Zaterdag 15 juli om 11.30 u.
Doopplechtigheid van Jaydra Degryse

Zondag 16 juli om 09.30 u.
Eucharistie voor het welzijn van de parochie

Maandag 17 juli om 18.00 u.
Eucharistie voor de overledenen van de parochie

Dinsdag 18 juli om 18.00 u.
Eucharistie ter ere van de H. Antonius

Sint-Rikier (Bredene-Dorp)

Zondag 25 juni om 11.00 u.
Euchristie voor de familie Colpaert, echtgenote Christala Van Haecke
en overleden familie; en voor Rita Gryffon, weduwe van Eric Bas

Zondag 2 juli om 11.00 u.
Eucharistie voor de familie van Madeleine Vandaele; en voor Ivan Vanderwal

Zaterdag 8 juli
om 11.30 u.: Doopsel van Lotte en Lukas Waeyaert
om 14.00 u.: Doopsel van Ashley Doreen en Kenjiro Mike Kenji Dury

Zondag 9 juli om 11.00 u.
Eucharistieviering

Zaterdag 15 juli
om 10.30 u.: Doopsel van Dries Huntjens
om 15.30 u.: Doopsel van Lena Dildick

Zondag 16 juli om 11.00 u.
Eucharistieviering met doopsel van Lewis Westerlinck

Sint-Jozef (Bredene-Sas)

Zaterdag 24 juni om 17.00 u.
Eucharistie – vakantieviering verzorgd door koor Jovo-Sas

Zaterdag 1 juli om 17.00 u.
Eucharistieviering

Zaterdag 8 juli om 17.00 u.
Eucharistieviering

Zaterdag 15 juli om 17.00 u.
Eucharistie voor Omer Schramme

Sint-Theresia (Bredene-Duinen)

Zaterdag 24 juni
om 15.00 u.: Doopselviering van Fay Buelinckx
om 18.30 u.: Eucharistieviering

Woensdag 28 juni om 18.00 u.
Christelijke meditatie (in de sacristie)

Zaterdag 1 juli om 18.30 u.
Eucharistieviering

Zaterdag 8 juli om 18.30 u.
Eucharistie voor Roger Van Ovenberghe, echtgentoot van Lucienne Delaere

Woensdag 12 juli om 18.00 u.
Christelijke meditatie (in de sacristie)

Zaterdag 15 juli om 18.30 u.
Eucharistieviering

Visserskapel

Zaterdag 1 juli om 18.00 u.
Eucharistieviering

Zaterdag 8 juli om 18.00 u.
Eucharistieviering

Zaterdag 15 juli om 18.00 u.
Eucharistieviering

Huize Westerhauwe

Vrijdag 23 juni om 11.00 u.
Gebedsviering

Vrijdag 7 juli om 11.00 u.
Gebedsviering

Vrijdag 14 juli om 11.00 u.
Gebedsdienst

Vrijdag 21 juli om 11.00 u.
Gebedsdienst 

WZC Godtschalck

Vrijdag 30 juni om 15.30 u.
Eucharistieviering

WZC Wackerbout (Jacky Maes)

Zaterdag 1 juli om 10.30 u.
Gebedsviering

WZC De Duinpieper

Vrijdag 14 juli om 16.00 u.
Eucharistieviering