Vieringen

Sint-Antonius (Vuurtorenwijk)

Dinsdag 14 augustus
(Geen avondmis)

Woensdag 15 augustus om 09.30 u.
Eucharistie voor het welzijn van de parochie, n.a.v. Onze Lieve vrouw ten Hemelvaart

Zondag 19 augustus om 09.30 u.
Eucharistie voor Eduard Goderis, echtgenoot van Liliane Delanghe en overleden familie

Maandag 20 augustus
(Geen avondmis)

Dinsdag 21 augustus om 18.00 u.
Eucharistie t.e.v. de H. Antonius

Zondag 26 augustus om 09.30 u.
Eucharistie voor André Decloedt en Simonne Devriendt

Maandag 27 augustus
(Geen avondmis)

Dinsdag 28 augustus om 18.00 u.
Eucharistie t.e.v. de H. Antonius

Vrijdag 31 augustus om 16.30 u.
Huwelijksplechtigheid van Kelly Dewachter en Nick Stommeleer

Zondag 2 september om 09.30 u.
Eucharistie voor Clara Lenaers, weduwe van Lucien Blondé

Maandag 3 september
(Geen avondmis)

Dinsdag 4 september om 18.00 u.
Eucharistie t.e.v. de H. Antonius

Zaterdag 8 september om 14.00 u.
Doopselviering van Fay Christiaen

Zondag 9 september
om 
09.30 u.: Eucharistie voor Yamile Cobaisse-Escalante, echtgenote van Rafaël Zonnekein
om 12.15 u.: Doopselviering van Sky Balencourt

Maandag 10 september
(Geen avondmis)

Dinsdag 11 september om 18.00 u.
Eucharistie t.e.v. de H. Antonius

Sint-Rikier (Bredene-Dorp)

Zaterdag 18 augustus om 13.30 u.
Huwelijk van Benoit Ghesquiere en Severine Bonte

Zondag 19 augustus
om 11.00 u.:
Eucharistie voor Polydoor Danneel
om 14.00 u.: Doopplechtigheid van Mano Dasseville

(Vanaf 20 augustus zijn er omwille van schilderwerken een tijdje geen kerkelijke diensten in de St.-Rikierskerk. Voor alle diensten kunt u terecht in één van onze andere kerken.)

Sint-Jozef (Bredene-Sas)

Dinsdag 14 augustus om 17.00 u.
Eucharistie n.a.v. Maria ten Hemelopneming

Zaterdag 18 augustus om 17.00 u.
Eucharistie

Zaterdag 25 augustus om 17.00 u.
Eucharistie

Zaterdag 1 september om 17.00 u.
Eucharistie voor Roger Verlinde, echtgenoot van Jeannine Vandenberghe

Zaterdag 8 september om 17.00 u.
Eucharistie voor echtgenoot, ouders en schoonouders

Sint-Theresia (Bredene-Duinen)

Zaterdag 18 augustus om 18.30 u.
Eucharistie

Woensdag 22 augustus om 18.00 u.
Christelijke meditatie

Zaterdag 25 augustus om 18.30 u.
Eucharistie

Zondag 26 augustus om 14.30 u.
Doopselviering Lise Claus

Zaterdag 1 september om 18.30 u.
Eucharistie

Zaterdag 8 september
om 
13.30 u.: Doopselviering Lewis Himschoote
om 18.30 u.: Eucharistie

Woensdag 12 september om 18.00 u.
Christelijke meditatie

Visserskapel

Dinsdag 14 augustus om 18.00 u.
Eucharistie n.a.v. Maria ten Hemelopneming

Zaterdag 18 augustus om 18.00 u.
Eucharistie voor de familie Casier-Inghelbrecht

Zaterdag 25 augustus om 18.00 u.
Eucharistie

Huize Westerhauwe

Vrijdag 17 augustus om 11.00 u.
Gebedsdienst

Vrijdag 24 augustus om 11.00 u.
Gebedsdienst

Vrijdag 31 augustus om 11.00 u.
Gebedsdienst

Vrijdag 7 september om 11.00 u.
Gebedsdienst

Vrijdag 14 september om 11.00 u.
Gebedsdienst

WZC Godtschalck

WZC Wackerbout (Jacky Maes)

WZC De Duinpieper

Vrijdag 7 september om 16.00 u.
Eucharistie