Welkom

De Pastorale Eenheid Galilea Bredene-Vuurtoren bestaat uit vier kerken:

Sint-Antonius (Vuurtorenwijk Oostende)
Sint-Rikier (Bredene-Dorp)
Sint-Jozef (Bredene-Sas)
Sint-Theresia (Bredene-Duinen)

Vier geloofsgemeenschappen waar men Gods Woord kan horen, vieren en beleven.  Aan alle mensen die het wensen, bieden wij alles wat nodig is om te leven als christen. Wij doen dat met grote gastvrijheid en openheid, ook voor zoekende mensen.

Op deze website vindt u alle informatie over onze Pastorale Eenheid Galilea Bredene-Vuurtoren, zoals info over de kerken, de secretariaten, de sacramenten, vieringen, spiritualiteitsbeleving en de vele (parochiale) verenigingen.
Ook voor het huren van parochiezalen kan je hier terecht.

Klik op de afbeelding voor meer info over de kerken.

TEAM van de PE Galilea Bredene-Vuurtoren

Dirk Spanhove, pastoor
St.-Antoniusplein 1, 8400 Oostende
059 32 02 63 – 0494 18 58 95 – spanhoved@skynet.be

Nikolaas Vanneste, medepastoor
Prins Boudewijnstraat 8/1, 8400 Oostende
0494 12 42 46 – nikolaasvanneste@gmail.com

Rudy Weyne, diaken  
Korenbloemlaan 3, 8400 Oostende
059 50 90 61 – 0485 31 59 37 – rudy_weyne@hotmail.com

Johan Vervaeke, parochieassistent
Wilgenlaan 14, 8400 Oostende
059 23 68 06 – 0499 43 43 64 – decaproen@hotmail.com

Marleen Tuerlinckx 
Sportstraat 49, 8450 Bredene
059 32 25 08 – 0495 44 31 21 – tuerlinckxm@live.be 

Xavier Vandewalle
Lindenstraat 16, 8450 Bredene
059 33 21 91 – 0474 99 46 08 – xavier.vandewalle@skynet.be

Jeannot Van Hille  
Kasteellaan 4, 8450 Bredene
0468 06 15 35 – jeannot_vanhille@hotmail.com

Rita Kinet 
Dr. E. Moreauxlaan 185/0001, 8400 Oostende
059 32 40 44 – rkinet60@gmail.com

Kristien Verschueren, ccv bisdom Brugge
050 44 49 53 – kristien.verschueren@ccv.be