Welzijnsschakel De Caproen bezorgt gezinnen een fijne kerst

Welzijnsschakel De Caproen bezorgt gezinnen een fijne kerst

5 januari 2022 Uit Door decaproen@hotmail.com

Tijdens het voedselbedelingsmoment van maandag 20 december werd aan de leden van Welzijnsschakel De Caproen een mooi kerstmenu aangeboden. Dankzij een gulle gift van de vzw Bono, de organisatie achter de jaarlijkse kerstreveillon en nieuwsbredene.be, konden onze gezinnen en alleenstaanden in een kwetsbare situatie op Kerstdag genieten van zelfgemaakte soep, een kalkoenfiletgebraad overgoten met jachtsaus, pommes duchesse, perziken en een ijstaart als dessert. En dit samen met een fles witte of rode wijn, geschonken door de Bredense burgervader, en pralines van NatraJacali. De door CM-kern Bredene aangereikte kerstroos en een kaars van de organisatie Random Acts for Kindness vormden dan weer het decor tijdens deze feestmaaltijd. In naam van onze leden een grote dank aan al deze mensen. Ook een dikke merci aan onze ploeg vrijwilligers die er voor zorgden dat alles tiptop in orde was en die de mensen warm onthaalden. Een fijne kerst en hoopvol nieuw begin! 
(Johan Vervaeke)
Foto’s: Danny Vanhevel, Bredene