Femma Bredene viert dit jaar haar 75-jarig bestaan

Femma Bredene viert dit jaar haar 75-jarig bestaan

6 oktober 2021 Uit Door decaproen@hotmail.com

Zelfs in deze pandemie hebben we niet stil gezeten. Zo hebben we onze tweemaandelijkse nieuwsbrief verder verdeeld. We hebben onze leden verwend met creatieve ideeën, culinaire hoogstandjes, prachtige bloemstukken, leuke wandel- en fietstochten, filmpjes om te turnen en zelfs hersentraining. Alles om alleen of in eigen bubbel te doen. Het vergde veel denk- en doe-werk maar met onze kern van 8 lukte dit wonderlijk wel. Het zijn dan ook allen echte Femma-vrouwen. Daarbij hadden we ook aandacht voor onze leden want ze hebben een origineel geschenk gekregen naar aanleiding van ons 75 jaar. Stilaan mogen we iets meer en onlangs hadden we terug onze eerste live vergadering na vele online bijeenkomsten.

En ja, het is zover. We hebben er veel goesting in. Na vele maanden mogen we terug samenkomen. We starten terug met onze Crea namiddagen in het Parochiehuis telkens de 2e en 4e maandag vanaf 13.30 u. Dames Fit is er elke dinsdagavond om 18.30 u. in zaal Cruysduyne en Turnen Opex elke maandagavond om 19.30 u. in de turnzaal van het OLV College. We doen een dagfietstocht op 23/9 en een namiddag fietstocht op 19/10. Op 13/10 maken we een mooi bloemstuk en op 26/10 brengen we een bezoek aan de Vrienden der blinden in Koksijde.

En als het mogelijk is vieren we, met velen samen, 75 jaar FEMMA BREDENE eind dit jaar. Je hoort nog van ons!