Bedankingsfeestje kerkraad St.-Antonius

Bedankingsfeestje kerkraad St.-Antonius

22 maart 2023 Uit Door decaproen@hotmail.com

Maandag 13 maart organiseerde de kerkraad van St.-Antonius een bedankingsfeestje voor vrijwilligers die zo vaak en al zovele jaren zich inzetten voor onze kerkelijke diensten en verbeteringen aan ons kerkgebouw. We denken aan de wekelijkse versiering met bloemen, aan het onderhoud van de kerk, de kerktuin en de crypte, aan de hulp voor begrafenisdiensten en zondagse vieringen, aan de spontane hulp en steun op zovele momenten.

We kwamen dankbaar een avondje samen en zagen niets dan blije gezichten voor de attenties van de kerkraad, die wij natuurlijk ook bedankten voor hun inzet (voor de meesten al zovele jaren).

We verwelkomden intussen in het bijzonder ook Paul Wille die toezegde om ook in onze kerkfabriek lid te worden. Ook ging onze speciale dank die avond naar Chris Stubbe, die meer dan 30 jaar vrijwilliger was als misdienaar bij zowat alle begrafenissen. Nooit was iets teveel gevraagd aan Chris. Samen met al onze vrijwilligers mochten we hem eens in de bloemetjes zetten.

Dankjewel aan iedereen die deze mooie en deugddoende avond mogelijk maakte, met gebakjes en drankjes…

Ploeg vrijwilligers St.-Antoniuskerk

De vernieuwde ploeg van de Kerkraad St.-Antonius