Onze jeugdbewegingen trekken deze zomer weer op bivak

Onze jeugdbewegingen trekken deze zomer weer op bivak

28 juni 2023 Uit Door decaproen@hotmail.com

ZOMERKAMP CHIRO SAS

Deze zomer trekt Chiro Sas Bredene op kamp naar Balen. We verblijven daar in een fijn kamphuis. Eigenlijk werden we uitgenodigd door de inwoners van Balen. Hun koning is depressief en heeft het dorp vervloekt. Kunnen wij hen helpen? Kunnen wij de vloek verbreken? Kunnen de verlossers van Chiro Sas de bevolking helpen? Ga mee met ons op kamp naar Balen om het te weten te komen. We vertrekken op 3 augustus en verblijven er tot 11 augustus. Stuur gerust een mailtje naar info@chiro-sas.be voor meer informatie.
(Aurélie)

ZOMBERBIVAK CHIRO NELLE – VUURTORENWIJK

Ook Chiro Nelle trekt met onze jongens en meisjes weer op bivak – dit jaar van 11 tot 21 augustus naar het Limburgse Kaulille. We kamperen in een mooie omgeving naast een bos, met een hele grote speelweide en 4 slaapgebouwtjes en een prachtige keuken. De leiding is er in de Paasvakantie al eens op verkenning geweest en heeft toen al dan de ganse voorbereiding gestart. Als kampthema inspireren we ons op het verhaal van Peter Pan. Alle decors en materiaal worden begin juli klaargemaakt en geschilderd. Er zijn regelmatig ook voorbereidende vergaderingen. En onze kookouders hebben al de menu klaar en het voorbereidende werk afgesproken. Een dikke proficiat nu al aan onze gemotiveerde leiding en kookouders. Kampadres (schrijf jij eens ’n kaartje?) = Het Delvenhof, Rietweg 41, 3950 Kaulille.

Leiding Chiro Nelle op verkenning in Kaulille