Afscheidsviering in de kerk van St.-Antonius

Afscheidsviering in de kerk van St.-Antonius

14 augustus 2018 Uit Door decaproen@hotmail.com

Er waren verschillende afscheidsmomenten maar met de parochie hebben we op woensdag 27 juni in een prachtige viering in de kerk elkaar ruimschoots kunnen bedanken. We namen ook afscheid van onze 6e jaars en zowel de parochie als de school hadden een verrassing voorzien voor directeur Piet. Ook de kleutertjes kwamen op het einde van de viering aansluiten. We kunnen alleen maar God bedanken voor zovele zalige momenten die wij, onze parochie en onze school samen mochten beleven. Dankjewel directeur Piet en Greet voor alles wat jullie betekend hebben voor jullie korps en voor zovele kinderen van de Vuurtorenwijk en omstreken!

Een bomvolle St.-Antoniuskerk nam afscheid van directeurs Piet en Greet
Een prachtig geschenk namens de school
Namens de parochie werd een mooi beeldje aangebracht voor directeur Piet
Gemeende dankwoorden