Soep op de stoep ten voordele van Welzijnszorg

Soep op de stoep ten voordele van Welzijnszorg

15 december 2021 Uit Door decaproen@hotmail.com

In twee weekends hebben wij in al onze kerken soep verkocht voor de projecten van Welzijnszorg, voor de armen die vaak dakloos of in erbarmelijke woningen huizen… In iedere parochie hebben vrijwilligers zich daarvoor ingezet en lekkere soep gemaakt. Na de kerkdiensten kon je die proeven, een gift geven of een bakje soep kopen en meenemen naar huis. Heel veel dank aan de soepbereiders Patricia (Duinen), Erna (Dorp), Liliane (Vuurtoren) en Lizette & Willy (Sas). Sommigen bleven iets langer napraten in een kring van enkele stoelen achteraan in onze kerken. Best gezellig toch! Dankjewel voor iedere gift, dankjewel voor jullie inzet!

Enkele vormelingen van St.-Antonius verkochten intussen kaarsen, bezinningsboekjes en Adventskalenders t.v.v. Welzijnszorg