Solidariteitsmaal Vuurtoren t.v.v. Broederlijk Delen

Solidariteitsmaal Vuurtoren t.v.v. Broederlijk Delen

7 maart 2018 Uit Door decaproen@hotmail.com

Zondag 4 maart was er in zaal Vuurtoren de jaarlijkse solidariteitsmaaltijd t.v.v. Broederlijk Delen. In een erg gezellige en warme zaal mochten we 145 eters verwelkomen. Onze ploeg van zo’n 20 vrijwilligers stond weer paraat met een lekkere maaltijd… Ook een wereldwinkeldrankje stond klaar als aperitief. De lekkere vis of gulasch viel bij iedereen in de smaak, alsook het dessert (een chocoladebrownie). Wij danken van harte allen die op één of andere manier meegewerkt hebben om de zaal klaar te zetten, materiaal aan te sleuren, de maaltijd te bereiden, het onthaal te verzorgen, de mensen te bedienen, de bar te verzorgen of de koffie klaar te maken… En zeker ook niet te vergeten: de afwas en het schoonmaken van onze parochiezaal. We hopen weer een mooie opbrengst te hebben voor onze broer en zus uit Oeganda.