Kerstbomen krijgen weer mooie plaats in onze kerken

Kerstbomen krijgen weer mooie plaats in onze kerken

6 december 2023 Uit Door decaproen@hotmail.com

Op maandag 27 november kwamen zo’n 10 vrijwilligers naar de St.-Antoniuskerk om de kerststal te plaatsen samen met 3 grote kerstbomen. Achteraf kwamen ook Walter en Liliane de adventskrans maken en ’n plaats geven… Alles staat zo piekfijn klaar om de advent in te zetten. Dankjewel aan alle helpers (waar we jaarlijks en al zo vele jaren mogen blijven op rekenen).

Er werden ook bomen geleverd met dezelfde camion (uit Blankenberge) aan de kerk van Bredene-Sas en Bredene-Dorp en ook de Confrérie deed een bestelling. Op beide plaatsen stonden ook enkele vrijwilligers klaar om te helpen lossen en de zware bomen binnen te trekken. Dankjewel aan iedereen!

Onze mannen op de Vuurtorenwijk die ’n handje kwamen helpen