Muzikale voorstelling ‘Have a nice weekend’ groot succes

Muzikale voorstelling ‘Have a nice weekend’ groot succes

16 maart 2017 0 Door decaproen@hotmail.com

Zaterdag 4 maart was het weer zover. Enkele vormelingen hadden in enkele weken tijd en samen met theatergroep Ruach en de dansers van de Flashy Moppers hard gewerkt om deze voorstelling in mekaar te steken. Dit muzikaal theater bracht het verhaal van twee zussen die alleen thuis zijn. De jongste van de twee wil dolgraag op vormselweekend vertrekken, maar dit wordt in eerste instantie verhinderd door de oudere zus. Een uiterst herkenbaar verhaal over de zin en onzin van geloven in de huidige maatschappij. Naast de (zelf gecomponeerde) liedjes die op het vormsel gezongen zullen worden, kwamen ook het reilen en zeilen van onze parochie St.-Jozef en de jongerenwerking(en) op De Caproen aan bod. Een warme oproep om ook na het vormsel actief te blijven en verder op zoek te gaan naar zingeving in het leven. Samen laten zien dat ‘kerk’ vormen veel meer is dan een viering in de kerk. Een volle zaal viel de vormselcatechisten en tochtgenoten te beurt en dat deed deugd. Dank je wel aan allen!

Wil je graag meer weten over Ruach en de Flashy Moppers? Of heb je interesse om mee te dansen, te zingen of onze ploeg te komen versterken? Neem dan een kijkje op onze website, kom langs op zondagvoormiddag tijdens één van de repetities of spreek één van onze medewerkers aan. Hopelijk tot snel!