Onze jeugdbewegingen trekken deze zomer weer op bivak

Onze jeugdbewegingen trekken deze zomer weer op bivak

22 juni 2022 Uit Door decaproen@hotmail.com

CHIRO SAS

Chiro Sas trekt deze zomer van 3 tot 11 augustus op kamp naar Couvin in de provincie Namen. Ze verblijven er in “Forges de Pernelle”, Rue de Pernelle. Het thema dit jaar is ‘terug in de tijd’.

CHIRO NELLE VUURTORENWIJK

Ook Chiro Nelle trekt in augustus (van 10 tot 20 aug.) op bivak. Dit jaar is het weer de beurt aan Limburg. Onze jongens en meisjes verblijven iin Bivakhuis ’t Heuvelken in Engsbergen. Een mooie, grote en rustig gelegen bivakplaats met bijzonder veel weide en aan de rand van kilometers bos.

Het bivakthema “De zwarte stenen” (naar een boek van Guus Kuijer) werd door de leiding reeds volledig uitgeschreven met dagelijkse toneeltjes, voorstellen voor een decor rond een grote toren, tips-van-de-dag, een evaluatiesysteem en natuurlijk ook een zelfgeschreven bivaklied.

Via dit thema sluiten zij zich aan bij mensen die zich inspannen om de wereld leefbaarder te maken. Chiro Nelle kiest duidelijk voor engagement vanuit hun Chiro-werking.

Intussen is een groot deel van de leiding in de Paasvakantie 3 dagen in Engsbergen op verkenning geweest.